Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.5
Wotakoi: Love is Hard for Otaku OADRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 5.0
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Love and LiesRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 3.5