Series
Ratings
34
Bubble GumRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0