Movies
Ratings
676
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Shark: The BeginningRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0