Series
Ratings
31
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5