Movies
Ratings
176
Like for LikesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The HostRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 2.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 2.0