Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0