Movies
Ratings
282
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5