Titles you rated
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Trolls HolidayRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 0.5
OfficeRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0