Titles you rated
FrozenRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 2.5
EpicRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.5
Song for MarionRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0