Titles you rated
SecretRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
CartRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 1.5
Happiness for SaleRated ★ 3.5
ElfRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 1.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.0