Series
Ratings
134
AdolescenceRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Air CityRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0