Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0