Movies
Ratings
249
Hana and AliceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Last LetterRated ★ 1.0
Orion and the DarkRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The BabysitterRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Boys Wanted to See Fireworks from the SideRated ★ 1.5
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0