Series
Ratings
86
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Link ClickRated ★ 3.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 2.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 0.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 1.0
The Great King, SejongRated ★ 3.0