Movies
Ratings
164
Us and ThemRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0