Series
Ratings
78
Another Miss OhRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5