Series
Ratings
29
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
A Time Called YouRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5