Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.5
Dr. RintarōRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
Mikami SenseiRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Signal SecialRated ★ 3.5- Around The TableRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Worry Not, She's the BossRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
BelieveRated ★ 3.0- すいかRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0