Movies
Ratings
319
The MartianRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 0.5
DestinoRated ★ 3.0
This Is Not a Time to LieRated ★ 3.0- Herr Hoppe & the Nuclear WasteRated ★ 2.0
- ~Count Down~Rated ★ 2.0
OmeletteRated ★ 3.0
Fresh GuacamoleRated ★ 3.5
Luxo Jr.Rated ★ 4.0
Tin ToyRated ★ 2.5
The Maid and the MagicianRated ★ 3.5
Kakurenbo: Hide & SeekRated ★ 2.0
BalanceRated ★ 3.5- The Journey to Find the Truth of Gim- The Great History Behind Humble SurfaceRated ★ 3.0
Voices of a Distant StarRated ★ 1.0