Series
Ratings
32
We Married as a Job!Rated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0- Cat's EyeRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.5- Hell Teacher NubeRated ★ 4.0
- Lun Lun the Flower ChildRated ★ 3.5
- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 0.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5