Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0