Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Dead SilenceRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5