Titles you rated
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0