Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 1.5
WakakozakeRated ★ 1.5
I Am SoloRated ★ 2.5- 한 끗 차이: 사이코멘터리Rated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 0.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 1.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0