Titles you rated
PunchRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0