Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0