Movies
Ratings
15
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0