Movies
Ratings
308
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
Our TimesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0