Series
Ratings
316
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Just an ExcuseRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.5- Charingeon Jwippuldo Eobsjiman Season 2Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0