Movies
Ratings
30
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
2012Rated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 0.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0