Movies
Ratings
17
PaprikaRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
HerRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 0.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0