Titles you rated
BurningRated ★ 4.5
Maruyama the Middle SchoolerRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
The PresidentRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
AdventurelandRated ★ 5.0
Look Who's BackRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Kings of SummerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5