Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0