Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5