Movies
Ratings
20
WALL-ERated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 4.0
CubeRated ★ 0.5- River of No ReturnRated ★ 0.5
Rough CutRated ★ 1.5
Black DogRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 0.5
Face/OffRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0