Series
Ratings
80
AdolescenceRated ★ 5.0
Archive 81Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Dating in the KitchenRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Pan AmRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0- Bates MotelRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 3.5