Movies
Ratings
21
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0