Titles you rated
The GodfatherRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0