Series
Ratings
44
SignalRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
On AirRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
GothamRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0