Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0