Movies
Ratings
16
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0