Series
Ratings
41
The Ghost DetectiveRated ★ 5.0
SomebodyRated ★ 0.5
Sonny BoyRated ★ 0.5
Natsuyuki RendezvousRated ★ 0.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 1.0
Jujutsu KaisenRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Poker FaceRated ★ 5.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 5.0
So Not Worth ItRated ★ 0.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Impeachment: American Crime StoryRated ★ 5.0
Tuca & BertieRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 4.0