Movies
Ratings
220
Big MatchRated ★ 2.5
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
StardustRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 0.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0