Movies
Ratings
158
WindstruckRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0