Titles you rated
 The Office Season 1Rated ★ 5.0 The Office Season 1Rated ★ 5.0
 Demon SlayerRated ★ 4.5 Demon SlayerRated ★ 4.5
 SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0 SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
 Community Season 2Rated ★ 5.0 Community Season 2Rated ★ 5.0
 Community Season 1Rated ★ 4.0 Community Season 1Rated ★ 4.0
 One PieceRated ★ 5.0 One PieceRated ★ 5.0
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 The FlashRated ★ 3.5 The FlashRated ★ 3.5
 The NewsroomRated ★ 4.0 The NewsroomRated ★ 4.0
 The NewsroomRated ★ 4.0 The NewsroomRated ★ 4.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
 The NewsroomRated ★ 4.0 The NewsroomRated ★ 4.0