Movies
Ratings
51
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 5.0