Titles you rated
Dream High 2Rated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0