Movies
Ratings
238
FrozenRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Paris, je t'aimeRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
MilkRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0