Movies
Ratings
53
FridaRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.0
Railroad ManRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
FriendRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 1.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0