Titles you rated
Another ChildRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
You Get MeRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5